Hlavička - foto

Naši školu si oblíbil nejen Kalous ušatý...

 • Naše škola se líbí ptákům - nový návštěvník školy...

   
 • Už jsme zpátky ve škole
  - využíváme hřiště, jsme v lavicích po jednom a také v jídelně sedíme odděleně....ale vše zvládáme a učíme se s úsměvem.... 
   
 • Kamínková výzva
  Kvůli uzavření školy nastalo pro děti smutné období bez kamarádů, na které byly zvyklé. Všichni víme, že škola není jen o učení, ale hlavně o sociálním kontaktu, který během karantény dětem chyběl. Proto  naše třída začala hned první týden po jarních prázdninách nejen s videohovory, ale i s plněním týdenních výzev. Od jednodušších výzev, kdy jsme kreslili a sázeli květiny jsme přešli ke složitějším  - k velikonočnímu barvení vajíček a vyrábění koktejlů, čarodějnickým převlekům a pečení buchet. Minulý týden nás ale výzva naprosto pohltila. Děti si začaly ve městě  a jeho okolí schovávat kamínky s krásnými obrázky a označením 2.B. Byly to takové jednoduché vzkazy kamarádům i zpestření při cestě do přírody.  Samozřejmě by to nešlo bez pomoci rodičů, kterým bych chtěla tímto moc poděkovat. 
  Jsem ráda, že jsme si jako třída dokázali, že držíme při sobě, trávíme spolu rádi čas, i když to není povinné, a plníme úkoly, protože chceme pracovat na něčem společném. 
  Nyní je vyhlášena již 9. výzva. Myslím, že se do ní pustíme se stejným nadšením jako do těch předchozích... 2. B ZŠ Oslavická
   
 • Obrázky pro seniory
  S dětmi jsme ve čtvrtek 7. 5. byly předávat obrázky do Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí. Babičkám a dědečkům přijeli zpříjemnit den herci z Horáckého divadla v Jihlavě. Věříme, že uděláme radost všem, kteří pozorně poslouchali vystoupení. Děkujeme také všem dětem, které se na obrázcích podílely. 2. A ZŠ Oslavická
   


Zobrazení: Alba | Podle data

Zpátky ve škole


tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny