INFORMACE RODIČŮM PRO ŠKOLNÍ ROK 2020-21

• Náplň ŠD se odvíjí od ŠVP pro ŠD. Zahrnuje práci s výtvarným materiálem při použití tradičních i moderních metod. Dále si děti mohou zazpívat s kytarou, pořádáme pěvecké soutěže. Podporujeme u dětí vztah k přírodě. Chodíme na procházky. Sportovní stránku děti rozvíjí v herně, tělocvičně a na školním hřišti při pěkném počasí. Hrajeme kolektivní hry, soutěže, ale děti mají možnost i individuálních her, stolních her a stavebnic. Upevňujeme u žáčků základy stolování, slušného chování a kamarádské vztahy.

Od října do května budeme pro děti ŠD v rámci provozní doby a bez dalšího poplatku provozovat sportovního kroužky: miniházenou, florbal a sportovně-taneční. Termíny kroužků upřesníme v září.

• Školné ve školní družině se platí hotově vedoucí vychovatelce Vlaďce Kaštanové dvakrát ročně. Do 25. 9. 2020 za měsíce září – prosinec 400,- Kč, do 25. 01. 2021 za měsíce leden-červen 600,- Kč. Tzn., že výše školného v ŠD je stanoveno na 100,- Kč měsíčně.

• Děti vybavte kšiltovkou a starším oblečením na ven nebo i do oddělení. Ve slunečném počasí můžete přibalit i opalovací krém. Dle počasí chodíme ven bez předchozího oznámení.

• ŠD je otevřená od 6:00 do 7:40 a od 11:40 do 16:00 hodin. Děti, které navštěvují ranní družinku, musí přijít do 7:30, jinak čekají s ostatními před školou do 7:40 hodin. Vychovatelky ŠD zodpovídají za dítě až po příchodu do oddělení.

• V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat vedoucí vychovatelku na tel. č. 734379125.

Vlaďka Kaštanová

vedoucí vychovatelka