Inspirace

Nudíš se - bav se s námi...

Na této stránce vám budeme pravidelně přidávat nápady pro využití volného času.

Nápady na vyrábění a dlouhodobé soutěže, které budou vyhodnoceny po návratu do školy, vám určitě zkrátí dlouhou chvíli.

Takže rodiče sledujte nás a naši prcci z družinky makejte, budou na vás čekat i ceny a odměnylaugh

VIDEOPOKEC S DRUŽINKOU

Nám už je po vás, prcci naši, smutno, tak pokud jste na tom stejně, neváhajte a přidejte se.    Stačí v určenou hodinu kliknout na videokamerku chatu DRUŽINA a budeme spolubroken heart.

Pondělí - pátek od 13:00 do 14:00

V pondělí s paní vychovatelkou  VLAĎKOU Kaštanovou

V úterý s paní vychovatelkou RADKOU Jelínkovou

Ve středu s paní vychovatelkou ZDEŇKOU Veselou

Ve čtvrtek s paní vychovatelkou MILKOU Novotnou

V pátek se necháte překvapit smiley

broken heartOBRÁZKOVÁ VÝZVA heart

Udělejte, prosím, radost našim seniorům. Obrázky, které nám pošlete na nuchyk@seznam.cz za vás rády předáme do Domu pro seniory ve Velkém Meziříčí.

Máme odezvu, opravdu děláte babičkám a dědečkům radost a pomáháte v této výjimečné situaci. Kdo už umí psátwink, připište, prosím, na obrázek věnování a podpis, opravdu pomáháte. broken heart

I MY VYVÁŘÍME. STŘÍHÁME  A ŠIJEME ROUŠKYbroken heart

Toto poděkování nám přišlo:

Zdeňka terénní pečovatelská služba

Velmi děkujeme za ušítí roušek pro náš kolektiv a pro naše klienty, byli velmi potěšení a velice děkuji. Tímto chceme velmi poděkovat vychovatelkám a dětem z družiny ZŠ Oslavická, Velké Meziříčí.

POKUD SE K NÁM CHCETE PŘIDAT, KONTAKTUJTE NÁS NA TEL. ČÍSLE 734379125

TIPY JAK SE ZABAVIT: