Hlavička - foto

ON-LINE - INFORMACE

ON-LINE - INFORMACE

 

 

 

Naše škola je pro vás on-line na FACEBOOKU školy

 https://www.facebook.com/skola.zakladni

  • Pokud si nevíte rady s přihlášením do aplikací
     
  • Pokud potřebujete konzultaci k učivu
     
  • Pokud máte otázku na OČR - informace o nároku na ošetřovné: https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

 

Učíme NA DÁLKU  informace o učivu:

 http://www.zs-oslavickavm.cz/sdeleni-skoly-vyuka-na-dalku/

          

    Provoz sekretariátu školy

18.3.2020

Od pondělí 23. 3. 2020 bude škola rodičům vydávat potvrzení na OČR pro děti do 13 let vždy
v pondělí a ve středu v čase 8:00 - 12:00 hodin. Kontakty: http://www.zs-oslavickavm.cz/kontakty/
O vystavení potvrzení je možné zažádat také emailem na adrese dolezalova@zs-oslavickavm.cz.
To Vám bude následně zasláno nejbližší další pondělí nebo středu.

Všem přeji hodně sil a zdraví!!!                                                             Mgr. Eva Bednářová

Příjímací řízení na střední školy
 

 

 

Vážení kolegyně a kolegové,
s ohledem na současnou situaci mi dovolte Vám poděkovat za dosavadní práci a zároveň poslat osobní prosbu. Velmi Vám děkuji za Vaše nasazení v této výjimečné situaci, která není obvyklá a pro všechny je jiná a zcela nová. Dovoluji si Vás touto cestou zároveň požádat o rozumné a uvážlivé zadávání domácích prací. V mém okolí registruji stále početnější skupinu nešťastných a bezradných rodičů i jejich vystresovaných dětí, které bojují se sebevzděláváním dle zadaných pokynů pedagogů. Uvědomuji si důležitost zachování jisté studijní kázně, ale přimlouvám se za přiměřenost.Prosím všechny učitele, aby přistupovali k zadávání domácí přípravy tak, jak jsme se o tom bavili na společné poradě 16.3.2020. Zaměřte se především na procvičování probrané látky. Hlavně u malých dětí je domácí příprava náročná nejenom pro ně, ale především pro jejich rodiče. Ti chodí do práce, řeší věci kolem svých příbuzných, snaží se pomáhat okolí.
Myslím si, že méně je někdy více.
Jsem si jista, že společnými silami všechno zvládneme. Zasílám jednoduchý návod, pomůcku, který mě zaujal v mé e-mailové poště.
Přeji Vám klidnou mysl a zdraví. Ať se všichni v pořádku co nejdříve sejdeme. Mgr. Eva Bednářová

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny