Hlavička - foto

ODPOLEDNÍ ŠKOLNÍ SKUPINY

Odpolední školní skupiny pracují denně po obědě do 15:30.

Vychovatelky navazují na dopolední provoz, děti ve skupinách se nemíchají.

I přes veškerá hygienická nařízení se snažíme dětem odpoledne zpříjemnitsmiley

Vzhledem k přísným hygienickým podmínkám, které musíme dodržovat, nebudou děti smět v odpoledním provozu školních skupin používat vybavení ŠD.  Děti si mohou donést vlastní hračky a hry, které si nebudou vzájemně půjčovat. Za pěkného počasí budeme co nejvíce času trávit venku, proto přibalte kšiltovky a opalovací krém.

Pro vyzvednutí dítěte z odpoledního provozu školních skupin použijte, prosím, vyplněný lísteček, na kterém bude jméno dítěte, datum a přesný odchod ze školy, podpis rodiče. Lísteček odevzdá dítě paní vychovatelce nebo asistence, která bude zajišťovat odpolední provoz školní skupiny Vašeho dítěte. Na základě uvedeného času na lístečku, odešleme Vaše dítě do šatny. V současné situaci nemají rodiče bohužel povolen vstup do budovy školy. V případně jakéhokoliv problému můžete volat na tč  734379125 vedoucí vychovatelce V. Kaštanové.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny