Hlavička - foto

PO STOPÁCH YETTIHO ANEB POZNEJ ASII

Tak jsme se hned po prázdninách rozjeli ve velkém stylu. V rámci našeho celoročního projektu „S družinkou kolem světa“ jsme dnes navštívili další světadíl. Asii jsme pojali trošku jiným způsobem. Věnujeme jí celý tento týden (včetně tématicky zaměřených zájmových činností), který jsme odstartovali velkou akcí „Po stopách Yettiho“.  Děti v tělocvičně prošly po skupinkách různá stanoviště, užily si spoustu zábavy a dozvěděly se zajímavosti z Asie. Celou akci naplánovala a zahájila krátkou přednáškou o Asii paní vychovatelka Radka Jelínková, která si vzala celoroční projekt na starost. Nechyběly a nebudou chybět ani kvízy, didaktické a pohybové hry v průběhu celého února. 

Více fotografií najdete v naší fotogalerii

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny