Hlavička - foto

Poděkování sponzorům

Poděkování sponzorům

PODĚKOVÁNÍ DÁRCŮM A SPONZORŮM 2018/2019

 

 

Všechny nás vždy potěší, když se podaří ve škole něco zlepšit, zvelebit či zmodernizovat, ale ne vždy to jde provést jen z prostředků školy. Touto cestou chceme poděkovat všem našim dárcům a sponzorům, kteří nás v této době podporují a pomáhají nám pro děti vytvořit krásné prostředí.  Velké díky patří především nadačnímu fondu Avast, která se rozhodla podpořit náš projekt Zážitková učebna pro děti. Velmi si této pomoci ceníme a děkujeme za všechny naše žáky, kterým bude tak umožněna kvalitní a plnohodnotná výuka v méně tradičním prostředí. Nemalou měrou se na celém projektu podílel tatínek našeho žáka a i jemu velice děkujeme za jeho úsilí a práci ve výše uvedeném záměru.

V minulém školním roce dvěma dětem naší školy platí obědy ve školní jídelně soukromí anonymní dárci. Naše organizace má dva sponzory – oba jsou podnikatelé z Velkého Meziříčí, kteří hradí obědy dvěma žákům na 2. stupni. I těmto dárcům patří naše díky.

 

Mgr. Eva Bednářová

 

 

 

 

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny