Školní jídelna

Od 1.9.2015 přešla naše škola na nový způsob odbavení strávníků ve školní jídelně. Místo původních kartiček se odbavení u okénka při výdeji jídla provádí pomocí nových čipů. Tyto čipy slouží výhradně ve školní jídelně.

Čip je možno zakoupit ve školní jídelně u p. ved. Šoukalové od 8 do 14 hodin. Cena 1 čipu je 115,- Kč a ten se stává majetkem strávníka po celou dobu školní docházky.

Je nutné také vyplnit Přihlášku ke stravování, kterou strávníci obdrží ve školní jídelně. Přihláška je rovněž ke stažení na webu školy v sekci dokumenty.

Přihlášky ke stravování přijímá školní jídelna telefonicky na čísle +420 566 782 280 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Školní kuchyně vaří pro žáky a zaměstnance školy. Od roku 2000 i pro cizí strávníky. Jídelníček je zveřejněn na těchto stránkách vždy na následující týden.

Odhlášení oběda je možno provést telefonicky na čísle +420 566 782 280, e-mailem
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím následujícího formuláře do 7.00 hodin.

docxSpotřební koš
docxVnitřní řád ŠJ

Formulář pro odhlášení/přihlášení obědů

Vyberte typ strávníka
Zadejte Vaše jméno
Zadejte třídu
Zadejte Váš e-mail
Zadejte Vaši zprávu
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Ceny obědů

Strávník:Cena:
Žáci 7-10 let 22,- Kč
Žáci 11-14 let 24,- Kč
Žáci od 15 let 26,- Kč
Cizí strávníci 64,- Kč

Zaměstnankyně školní jídelny

Jméno:Pozice:
Marie Šoukalová vedoucí školní jídelny
Libuše Hošková vedoucí kuchařka
Jaroslava Brodská kuchařka
Marie Malcová kuchařka
Monika Balounová kuchařka
Libuše Dostálová kuchařka

 

Nahoru