Školní jídelna

Od 1. 4. 2019 nabízí školní jídelna ve dnech úterý, středa, čtvrtek dvě hlavní jídla - všichni strávníci si mohou vybrat. Obědy je možno objednat po internetu na adrese www.strava.cz (lze vždy do 12:00 předchozího dne) nebo přímo ve školní jídelně prostřednictvím speciálního čipu, který vlastní všichni strávníci. Vyskytne-li se nějaký problém, obraťte se na vedoucí ŠJ paní Šoukalovou (tel. 566 782 280 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Pro odbavení strávníků ve školní jídelně používá naše škola speciální čipy.

Čip je možno zakoupit ve školní jídelně od 8 do 14 hodin. Cena 1 čipu je 115,- Kč a ten se stává majetkem strávníka po celou dobu školní docházky.

Noví strávníci jsou přihlášeni ke stravování na základě vyplněné přihlášky ke stravování, která je platná po celou dobu školní docházky. Na začátku nového školního roku je každý strávník povinen se přihlásit.

Přihlášky ke stravování přijímá školní jídelna telefonicky na čísle +420 566 782 280 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Odhlášení oběda je možno provést také telefonicky na čísle +420 566 782 280, e-mailem

Další informace - viz Vnitřní řád ŠJ

docxVnitřní řád ŠJ
docxSpotřební koš