Hlavička - foto

Informace 6. B

21.9.2021 Petra Pokorná pin
Adaptační kurz

Adaptační kurz

V pátek 17.9. jsme se s naší třídou vydali do Počátek na adaptační kurz. Počasí nebylo úplně ideální, ale zvládli jsme všechny aktivity a společně si užili celý den. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z kurzu. 

21.9.2021 Petra Pokorná pin
Adaptační kurz

Adaptační kurz

V pátek 17.9. jsme se s naší třídou vydali do Počátek na adaptační kurz. Počasí nebylo úplně ideální, ale zvládli jsme všechny aktivity a společně si užili celý den. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z kurzu. 

22.6.2022 Petra Pokorná pin
Talent Vysočiny

Dne 21. června 2022 proběhlo v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou udělování prestižních cen Talent Vysočiny. Odborná komise vybrala z naší školy žáka Jakuba Cejpka, který vyniká v řezbě vysoce kvalitních dřevěných modelů. Gratulujeme mu k získání jednorázového stipendia a přejeme, ať se mu v jeho mimořádném talentu daří i nadále.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny