Provoz školní družiny:                      06:00 - 07:40

11:40 - 16:00

Vychovatelky:                                      Vladimíra Kaštanová - vedoucí vychovatelka

Radka Jelínková

Drahomíra Pacalová

Zdeňka Veselá

Aktuální informace pro rodiče:         Tel. + 420 566 782 270

Mob. + 420 734 379 125

Školné na příští školní rok - POZOR ZMĚNA!  Úplata za zájmové vzdělávání v ŠD je stanovena ve výši 100,- Kč měsíčně. Platba  bude od příštího roku prováděna pouze inkasním způsobem, a to vždy k 15. dni v měsíci za měsíc předcházející. S přihláškou zašlete i potvrzení o zřízení inkasa k účtu ŠD: 123-4173760217/0100. Bez tohoto potvrzení nebude přihláška platná

Platbu za 2. pololetí současného roku vybíráme naposledy v hotovosti do 16. 6. 2021.

Ve školním roce 2020/2021 školní družina při ZŠ Oslavická Velké Meziříčí přijme celkem 120 dětí.

Kritéria pro přijetí dítěte do školní družiny:

• přednostně budou přijímány děti z 1. a 2. ročníků
  • děti ze 3. ročníků budou přijímány až do naplnění počtu 120 dětí. Pokud nebude moci vedoucí vychovatelka přijmout všechny děti ze 3. ročníků, rozhodujícím podkritériem bude věk dítěte a přednostně bude přijato mladší dítě
  • budou přijímány děti ze 4. nebo 5. ročníků se zdravotním postižením potvrzeným odborným lékařem nebo školským poradenským zařízením
  • děti ze 4. ročníků budou přijímány, pokud bude volná kapacita do počtu 120 dětí

Žáci jsou přijímáni na základě řádně vyplněné a v termínu odevzdané přihlášky do ŠD.
Žák může být ze ŠD uvolněn i před stanovenou dobou odchodu uvedenou na přihlášce pouze na písemnou žádost rodičů. Pravidelnou docházku sledují vychovatelky. Za žáka, který byl ve škole, ale do ŠD se bez omluvy rodičů nedostavil, vychovatelka nezodpovídá. Pokud dítě nebylo ve vyučování, nemá možnost tento den příjít do ŠD.

Vyloučení ze ŠD:

Ředitelka školy může rozhodnout o vyloučení žáka ze ŠD, pokud žák soustavně porušuje kázeň a pořádek, ohrožuje zdraví a bezpečnost svou nebo ostatních, dlouhodobě svévolně nenavštěvuje ŠD nebo z jiných závažných důvodů.

Postup vychovatelky při nevyzvednutí žáka ze ŠD:

Pokud si zákonný zástupce nevyzvedne dítě do 16:00, kdy končí ŠD, kontaktuje vychovatelka telefonicky zákonné zástupce a dále postupuje dle vzájemné dohody. Opakovaná situace nevyzvednutí žáka může vést k vyloučení žáka ze ŠD.

Podmínky úplaty za ŠD:

Úplata za zájmové vzdělávání v ŠD je stanovena ve výši 100.- Kč měsíčně. Částku platí rodiče v hotovosti vedoucí vychovatelce a to vždy za měsíce září až prosinec 400,- Kč do 25.9. Za leden až červen 600,- Kč do 25.1. Náklady na provoz ŠD jsou hrazeny z příspěvku města, které tyto potřeby pokrývá v plné výši.

Kroužky ve školní družině:

PO - 12:30-13:30   MINIHÁZENÁ začátečníci (V. KAŠTANOVÁ)

13:30-14:30   MINIHÁZENÁ pokročilí (V. KAŠTANOVÁ)

ÚT - 13:30-14:30   SPORTOVNĚ - TANEČNÍ (R. JELÍNKOVÁ+ Z. VESELÁ)

ST - 12:00-13:00   FLORBAL začátečníci  D. PACALOVÁ

13:00-14:00   FLORBAL pokročilí D. PACALOVÁ

Všechny kroužky budou probíhat během odpoledního provozu ŠD a budou bezplatné . Přihlášky do kroužků obdrží děti během prvního týdne v září. Děti budou cvičit ve sportovním oblečení a obuvi, které mají do tělocviku, povinná láhev s pitím. Do florbalu a miniházené je z bezpečnostních důvodů nutná neklouzavá pevná halová obuv - ne cvičky!!!!

Miniházená pro záčátečníky jsou pohybové hry s míčem a  průprava na miniházenou.

KROUŽKY ROZBĚHNEME OD ŘÍJNA 2021 yes

foto z kroužků - viz Fotogalerie/Školní družina