Hlavička - foto

Informace 6. B

 


14.4.2020 Lenka Nováková pin
Výuka na dálku

I nadále učíma na dálku.

Výuka třídy 6.B probíhá přes portál Moodle, kde najdete zadání pracovních pokynů a materiálů do jednotlivých předmětů. Výuka v tuto chvíli je zaměřena hlavně na páteřní předměty, jako je Český a Anglický jazyk a Matematika, ale nebojte se, nezůstanete ochuzeni ani o další předměty. wink

Pokud se potřebujete obrátit přímo na mě, neváhejte tak udělat přes systém EDOOKIT, školní email nebo facebookové stránky školy. Konzultační hodiny pro matematiku se přesouvají na středu mezi 9 a 11 hodinu.

Krásné dny a hlavně zdraví přeje

Lenka Nováková

7.6.2020 Lenka Nováková pin
Výuka po 8.6.

Výuka bude nadále probíhat na dálku přes Moodle.

Dne 15.6.2020 si příjďte vyzvednout své věci, které zůstaly v lavicích a šatnách, a odevzdat učebnice (dle nařízení vlády ve skupinkách po maximálně 15 žácích). Příchod do školy bude probíhat ve dvou etapách, první skupinka 8:00 - 9:40, poté proběhne dezinfekce třídy, a druhá skupinka 10:00 - 11:40. Nezapomeňte si prohlášení o bezinfekčnosti, které si můžete vytisknout ze stránek školy nebo si ho můžete kdykoli vzít z folie na dveřích školy, podpis vašich zákonných zástupců nesmí být starší než 3 dny.

První skupina: Borkovec Martin, Březka Denis, Březka Tomáš, Kotenová Amélie, Masaitis Marius, Novotná Barbora, Nožička Lukáš, Poláková Barbora, Pospíchalová Žaneta, Prokop Michal, Urbanová Ester.

Druhá skupina:Beneš Martin, Bohmová Ester, Fajmon Vojtěch, Havlišová Klára, Jantek Nicolas, Klepač Jonáš, Kotek Matěj, Kratochvíl Jiří, Valík Jakub, Zadražilová Kateřina.

Dejte, prosím, dohromady všechny učebnice, vygumujte je a slepte, vemte sebou dobrou náladu a už se na Vás moc těším. wink
 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Fond Vysočiny