Poděkování sponzorům

PODĚKOVÁNÍ DÁRCŮM A SPONZORŮM

Všechny nás vždy potěší, když se podaří ve škole něco zlepšit, zvelebit či zmodernizovat, ale ne vždy to jde provést jen z prostředků školy. Touto cestou chceme poděkovat všem našim dárcům a sponzorům, kteří nás v této době podporují a pomáhají nám pro děti vytvořit krásné prostředí.

I v letošním školním roce 2022/2023 má škola tu možnost, že může některým dětem, poskytnout zdarma obědy ve školní jídelně díky soukromým anonymním dárcům. Naše organizace má tři anonymní sponzory. Jedná se o to, že školu postupně oslovilo několik osob s nabídkou platit obědy těm dětem, jejichž rodiče jsou v nepříznivé finanční nebo životní situaci. Platba obědů je pro tyto rodiče velkou finanční pomocí. Letos naši sponzoři platí obědy čtyřem dětem.

DĚKUJEME!

Mgr. Eva Bednářová